14 Ekim 2015

Sürat Kargo Yanlış Adres..

Eşim için çok acil bugün iletilmesi gereken kargo çıkış şubesindeki keyfilik sayesinde ismimizi görür görmez çıkan adrese otomatik evet tuşuna basması sebebiyle Tekirdağ Çerkezköy'de iş adresine gidecek kargo bugün ev adresimize Tekirdağ merkeze gelmiş böyle bir sorumsuzluk olamaz olmaz olsun bunların yapacağı iş!

Nazan 27 Okunma

Cevaplar

  • Nazan 14 Ekim 2015

    Sayın hanımefendi/beyefendi, sanıyorum otomatik cevap yazmışsınız. Otomatik hızlılık bu firma çalışanlarına özgü herhalde! Bahsettiğiniz iletişim formuna da yazmıştım. Anladığım kadarıyla kargonun yarın iletilmesini bekliyorsunuz ondan sonra lütfedip arayacaksınız. Hiç zahmet etmeyin, bu firmayı bir daha tercih etmeyecerğim. Helal etmiyorum hakkımı.

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ekim 2015

    Sayın Nazan D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön