Sürat Kargo Ürünümüz Kırık ve Ezik Geldi!

Şevket S. |

Sıfır olarak aldığım krom Fast food standımın kargo paketini açtığımda ezik halde buldum ki el ile düzeltilmesi neredeyse imkansız bir malzeme. Bir yerden düşmezse imkanı yok o şekli almazdı. Artı diğer bir kutuda (üzerinde defalarca kırılır uyarısı yapıştırılmış olmasına rağmen) Hamburger makinemin bütün camları kırık halde elime ulaştı inanılmaz bir hayal kırıklığı yaşadık iş yerimizi kuralım derken bu şirketin bize yaşattığı sıkıntı inanılmaz kötü bir tecrübe oldu.

Kargolarımızın ulaşacağı yer 1 saatlik mesafede olan ilçede bir otelde olduğu için ücretlerini merkezdeki şubeden verdik ve akşam paketlerimizi açtığımızda o halde gördüğümüzde şok olduk.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevket S.
  09 Ekim
  16:25

  hiç bir çözüm sunulmadı, sorunu dinlediler ve telefonu kapattılar olan bu bilgilerinize..

 • Şevket S.
  06 Haziran
  09:53

  Sürat kargo şikayetlerime rağmen ezik ve kırık dökük gelen 2 ürünüm için hiç ama hiç bir şey yapmadı şaka gibi arayıp ilgileneceğiz diyor telefondaki şahıs ama 2 haftadır ses seda yok fotoğraflarda göreceğiniz gibi artık nasıl fırlatıp atmışlarsa sıfır mallarımı bir müşteri olarak yanımıza bile gelmeyen yetkilileri şiddetle şikayet ediyorum ve her boş anımda buna devam edeceğimi bildiriyorum. O kadar köklü firma varken sürat kargoyu tercih etmeniz bence akıllıca bir davranış değildir..

 • 28 Mayıs
  15:02

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü