09 Ağustos 2016

Sürat Kargo Ürünümü Teslim Etmediler.

Cumartesi günü yola çıkan kargomun bana gönderilen takip numarasıyla peşinden koştururken verilen kodun yanlış olduğunu öğrenmekle beraber bir de ürünümü yanlış şubeye gönderdiklerini söylüyorlar. 2 gün sonra kapıma gelip evde bulamadıklarını iddia ediyorlar ki evde 10 kişiyiz. Ürünü alıp gidiyorlar ve kendilerini arayıp durumu düzeltmelerini istediğimde şubeye gelmek zorunda olduğumu söylüyorlar.

Durumdan memnuniyetsiz olduğumu söylediğimde ise istediğiniz yere gidip şikayet edebilirsiniz üslubu ile karşılaşıyorum. Büyükçekmece Dizdariye şubenizdeki telefona çıkan bayana ivedilikle edep ahlak eğitimi vermelisiniz zira kendisinin telefondaki çığlıklarından korktum. 10 kez çağrı merkezini aradım, bir tane temsilciye ulaşamadım.

Burcu 44 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Sayın Burcu T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

  • Burcu03 Ağustos 2016

    Bugün ürün aldığım kişiyle görüştüğümde sürat kargonun aynı üslup ve tavrını kendisinin de yaşadığını bildirdi. Pes diyorum başka da söyleyecek bir şey bulamıyorum size.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön