Sürat Kargo Ürünüm Gelmedi!

İbrahim D. |

Ürünüm 28,09,2015 tarihinde Sürat Kargo şirketine verildi. 02,10,2015 tarihi kargom hala gelmedi ben de bütün yasal haklarımı savunarak sizlere maddi ve manevi dava açacağımı taahhüt ederim, birde Esenyurt şubesini 4 gündür arıyorum telefonlarıma bakmıyorlar en az 50 defa aradım 1 kere açtılar başka da açmadılar.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim D.
  02 Ekim
  18:29

  Ben de oncelikle sunu bildireyim size! Sizi ben tercih etmedim, gonderici kişi sizi tercih etmiş;
  esenyurt şubenizi arıyorum telefonları açmıyorlar. Bu kadar sorumsuz bayi olabilir mi lütfen gereği neyse yapın sinirden patlayacam ya cevap bile vermiyorlar telefonlarıma bugün geçtı artık bugunde gelmedi kargom yarın ile beraber 6 gün olacak kargom tesslim edilmedi bir daha da sürat kargoyu kullanmayacam hiç iyi bir kargo şirketi değilsiniz

 • 02 Ekim
  10:55

  Sayın Ibrahim D.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle