Sürat Kargo Ürünleri Kırıyor Tutanak Tutmuyor Ve Geç Teslim Ediyor!

Hasan İ. |

Satıcı bir mağaza olarak Sürat Kargo ile gönderdiğimiz ürünler ya kırılıyor ya geç gidiyor. Kırılan ürünlere hasar tespit tutanağı tutmuyor, geç teslim ettiği ürünleri de müşteri kargo şirketine kızıp bize geri gönderiyor hem satışımızdan oluyoruz hemde boşuna 2 kez kargo ödüyoruz.

Kendi sorumsuzluğunuzun cezasını biz çekiyoruz. Kahramamaraş'a kırık giden ürüne hasar tespit tutanağı tutmadılar, Diyarbakır gönderilen ürün keyfi olarak şubede 3 yada 5 gün bekletildi müşteride ürünü iade etti.

Birde firmamıza hasarlı gelen 5 ürün var birisine tutanak tutturabildik onunda parasını alamadık daha 3 aydan fazla bir zaman geçti. Her gönderimiz sağlam gitsin diye dua ediyoruz artık.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan İ.
  26 Haziran
  20:45

  Firmanız aracılığı ile 1000 adetten fazla ürün gönderimi sağlamış bir firmayız. Toplamda 6 adet hasarlı 1 adet kayıp ürünümüz var. Bu ürünlerin bedellerini 1 senedir firmanızdan alamıyoruz. Nasıl bir firmasınız ya siz. Şaka gibisiniz yani. Bu kadar umursamaz bir firma daha görmedim ben. Hasarlı ürün bedellerinin ödenmesini istiyoruz acil olarak. Tüketici hakem heyetine ve çalıştığımız hukuk bürosu aracılığı ile de gerekli mahkemelere dava açacağız.

  Ayrıca bir adette 3 gün önce gönderdiğimiz halıyı nasıl becermişlerse çalışanlarınız delmiş. Ürün bize geliyor bu ürünün bedelinin hemen ödenmesini istiyorum. Taşırken içine ettiğiniz ürünlerin bedellerini almak için senelerce sizi mi bekleyeceğiz?

 • Hasan İ.
  03 Ekim
  23:35

  6 ay oldu hala hasarlı ürün bedelini ödeyecekler. Bu ne sorumsuz, işini beceremeyen salla parti iş yapan bir şirket.

 • Hasan İ.
  18 Temmuz
  15:12

  Telefonla aradılar müsayit olmadığım için daha sonra arayın dedim. Ne arayan var ne soran. Akabinde ben aradım ama kimseye de ulaşamadım. Sözde sorunu çözdüler.

 • 05 Temmuz
  14:39

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü