Sürat Kargo Ürün Teslimatı Hakkında....

Şerif İ. |

İnternetten kapıda ödeme şekli ile alışveriş yaptım. Parayı vermeden önce ürünü açmak istedim, fakat kurye buna izin vermedi. Neyse dedik parayı verdik kağıda imza attırdı ürünü açmamı beklemeden uçtu gitti kuryeci arkadaş. Nitekim ürün taklit bir ürün çıktı. Genel müdürlükten tutunda kargonun geldiği şubeyi arasam da hiç yardımcı olunmadı. Dedim ki ürün taklit bu bir yanıltmaca benden aldığınız ücreti göndericiye geçmeyin sakın ürünü geri göndereyim ücreti bana iade edin dedim gönderici ile görüşmeniz lazım dediler. Gönderici zaten yanıltıcı telefonlara çıkmıyor desem de nafile. Hiç ama hiç yardımcı olmadılar. Bile bile yanıltıcılara çanak tuttular resmen.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Nisan
  14:52

  Sayın Şerif İ.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle