25 Aralık 2015

Sürat Kargo Turkuaz Şubesi Teslimatı Yapmadı!

Sürat Kargo ile 21.12.2015'de kurumsal müşteri olarak verdiğimiz kargo 1 günde teslimat yapılması gereken bir adrese 25.12.2015 tarihi ve saat 12:42 itibari ile hala teslim edilmemiştir.
Geçen süre içerisinde Turkuaz şubesine sadece 1 kez ulaşılabilmiş ve telefondaki kişi "aslında o adresin sorunlu bir bölge olduğunu, oraya teslimat yapmadıklarını, sadece şubeden teslimat yaptıklarını, kargonun 24.12.2015'de teslim edileceğini" söylemiş ancak gerçekleşmemiştir. Ancak Tarsus şubesi aracılığıyla yapılan görüşmelerde "personel yetersizliğinden dolayı teslimat yapamadıklarını" bildirmişlerdir.

Hanife 25 Okunma

Cevaplar

  • Hanife25 Aralık 2015

    Sitenin sözcük sayısı kısıtlı olduğu için devam edemedim. Bugün saat 11 civarı müşteri hizmetleri şikayetimin bölge müdürlüğüne iletileceğini söylemiş olmasına rağmen hala bana ulaşan bir yetkili olmadığı gibi Ankara Bölge Md. Telefonuna da cevap veren kimse yoktur. Kurumsal müşteri olmamıza rağmen Sürat Kargonun Elbistan ve Tarsus şubeleri dışında hiçbir zaman şikayetlerimiz konusunda karşımızda ciddi bir muhatap bulmamışızdır. Eğer anlaşmalı şubemiz Tarsus'dan memnun olmasaydık sözleşmemizi ilk yıldan fesh ederdik.

  • Sürat Kargo Temsilcisi25 Aralık 2015

    Sayın Hanife T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön