26 Temmuz 2016

Sürat Kargo Tüm Şubeler Kapalı.

22.07.2016 tarihinde saat 15:15 te kargo İzmit/Kocaeli Vilayet şubesinden, Kartepe şubesine gönderildi. Ancak kargonun ulaşımı sağlanmamıştır. Şubelerinize gittiğimizde kapalı görüyoruz. Kargo, şirketimiz adına çok önemlidir ve teslim olmaması durumunda bize yansıtılacak yaptırımları vardır. Telefonla hiçbir şubeye ulaşamıyorum. Hiçbir yetkiliyle görüşemiyorum.

İnci 216 Okunma

Cevaplar

  • İnci29 Temmuz 2016

    Teslim ettiğim kargoyu hizmet veremediklerinden dolayı iletmedikleri için şu an kargom adresini veremedikleri bir yerde bekletiliyor. En hızlı ve en kolay biçimde kargomu gidip nerede olursa olsun aşmak istiyorun. Bununla ilgili ne şube ile ne genel merkez ile ne telefon ne de mail yoluyla birine ulaşabiliyorum. Döneceğiz deyip dönmüyorlar bile.

  • Sürat Kargo Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Sayın İnci H., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön