Sürat Kargo Tüm Şubeler Kapalı.

İnci Hazal P. |

22.07.2016 tarihinde saat 15:15 te kargo İzmit/Kocaeli Vilayet şubesinden, Kartepe şubesine gönderildi. Ancak kargonun ulaşımı sağlanmamıştır. Şubelerinize gittiğimizde kapalı görüyoruz. Kargo, şirketimiz adına çok önemlidir ve teslim olmaması durumunda bize yansıtılacak yaptırımları vardır. Telefonla hiçbir şubeye ulaşamıyorum. Hiçbir yetkiliyle görüşemiyorum.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İnci Hazal P.
  29 Temmuz
  09:20

  Teslim ettiğim kargoyu hizmet veremediklerinden dolayı iletmedikleri için şu an kargom adresini veremedikleri bir yerde bekletiliyor. En hızlı ve en kolay biçimde kargomu gidip nerede olursa olsun aşmak istiyorun. Bununla ilgili ne şube ile ne genel merkez ile ne telefon ne de mail yoluyla birine ulaşabiliyorum. Döneceğiz deyip dönmüyorlar bile.

 • 26 Temmuz
  09:40

  Sayın İnci H.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle