03 Temmuz 2015

Sürat Kargo Teslimatı Yapılmayan Kargo!

29/06/2015 tarihinde Ankara'dan kargoya verilen ürün 30/06/2015 tarihinde sabah saatlerinde Sivas Kızılırmak şubesine gelmiştir. Aradan geçen 4 iş gününe rağmen firma, Sivas merkezine 2 km uzak bir mahallesine teslimatı yapamamıştır. Firmayı her aradığımda ve şubeye gittiğimde ürünün dağıtımda olduğu söylenmekte, bugün elinize ulaşır yanıtını almaktayım. Bu nasıl kargoculuk anlayışıdır, anlayabilmiş değilim.

Özgür 441 Okunma

Cevaplar

  • Özgür04 Temmuz 2015

    Defalarca Sürat Kargo firmasını aramama, müşteri temsilcilerine ulaşmama ve 2 defa kargo acentasına uğramama rağmen teslim alacağım ürünü bir türlü teslim alamadım. 5 gündür dağıtımda olduğu söyleniyor ancak nedense kargom bir türlü teslim edilmiyor. İletişime geçen Müşteri İlişkileri Müdürlüğü çalışanı da çözeceğini ve tekrar iletişime geçeceğini söylemesine rağmen o da çözüme kavuşturamadı problemi.

  • Sürat Kargo Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Sayın Özgür Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön