Sürat Kargo Teslimatı Geciktirdi Asılsız Beyanlara Sığınıyor!

İsmail A. |

30.11.14'de internetten aldığım ürünün kargo takip sayfasında 01.12.'de kargolandığı 02.12.'de şubeye geldiği bilgisine ulaştım. Bugün şubeyi aradığımda şubedeki hanım beni tersleyip ürününüz bugün geldi dağıtıma çıktı dedi. Ben kargom dün şubeye gelmiş dünden beri evde bekliyorum teslimat için ve şu an acil çıkmam gerekiyor en azından personelinize ulaşıp ne zaman teslim edilir sorun diye rica ettiğimde hanımefendi yine terslenerek telefonu vereyim arayın diyerek beni başından savdı!

Telefonda görüştüğüm kişi ürünün daha bugün geldi akşama kadar teslim edilir dedi. Kargomu daha kaç gün evde beklemem gerekiyor ya da ücretini peşin ödediğim kargomu şehrin diğer ucundaki şubeden mi almam gerekecek.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail A.
  04 Aralık
  11:24

  Bilgilendirme falan olduğu yok. Telefonla beni arayan bayan kargonuz filanca kişiye teslim edilmiş dedi evet edilmiş ama bana değil hiç tanımadığım birisine. Şu an paketimin nerde olduğuna dair en ufak bir bilgim yok. Öyle sanıyorum ki sürat kargonun da paketimin nerde olduğuna dair en ufak bir fikri yok

 • 04 Aralık
  10:41

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü