19 Kasım 2014

Sürat Kargo Teslimatı Geç Yapıyor.

13.11.2014 tarihinde verilen kargom bugün yani 19.11.2014 hala gelmedi. Şubeye hiç ulaşamıyorum ya meşgul çalıyor yada cevap vermiyorlar. Müşteri hizmetlerine bağlanmaksa 10 dakika alıyor. Konuyu iletecek şubede bir muhatap bulamazken, görüştüğüm 8-9 müşteri temsilciside sorunu çözememiştir. Kaç gündür evde hapis ya kargom gelirse diye evden çıkamıyorum ve 1 yaşında bebeğim var!

Ayrıca kargonun gelmemesi beni maddi manevi zarara sokmuştur. Evde sabun yaparak geçimini sağlayan biriyim. Gelecek kargoda yapım için gerekli malzemelerim (sabun bazı, boya, kalıp) bulunmaktaydı. Malzemelerim gelmediği için siparişimi yetiştiremedim. İrtibarım zedelendi ve siparişim iptal oldu.

Damla 418 Okunma

Cevaplar

  • Damla19 Kasım 2014

    Sorunuma müşteri hizmetleri tarafındanda çözüm bulunamdı. Arayıp sadece tamam bugün kargonuz gelecek Deniyor, ne gelen var ne giden!! Sürat kargo adının arkasında duramıyor Kimse bu firmayla çalışmasın!!! Hem zaman kaybı hemde para!!!!

  • Sürat Kargo Temsilcisi19 Kasım 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön