12 Mart 2016

Sürat Kargo Teslimatı !

Yukarıdaki takip numarası yazılı kargomu 07/03/16 tarihinde İstanbul Esenyurt adresine gönderdik. 08/03/16 tarihinde kargonun gideceği adres yanlış olunca düzeltme yapalım dedik. Erzurum sanayi şubesini aradım. Adres düzelteceğim dedim. Ne tesadüf kargo gitmemiş bunda bir hayır vardır dediler. Tamam lazım değil dedim adresi verdim gideceği yer Sultanbeyli diye düzelttirdiğimi sandım. Bugün kargo gitmiş hele şükür ama Esenyurt' a.

Adem 91 Okunma

Cevaplar

  • Adem 15 Mart 2016

    Şikayetim hala devam ediyor. Sorunum hala çözülmedi. İlgili arkadaşlar çok lakayt. Bu kargo ile çalışanlar birkaç kez düşünsünler.

  • Sürat Kargo Temsilcisi12 Mart 2016

    Sayın ADEM B., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön