05 Mart 2016

Sürat Kargo Teslimat Yapmayan Kargo!

02 Mart 2016 günü Ankara Opera şubesinden yola çıkan paketim 03 Mart sabahı Ankara Etimesgut şubesine geliyor. 2 gündür şubede bekletilip bana teslim edilmiyor. Ne olduğunu öğrenmek mümkün değil telefonları tüm gün meşgul. Bizim işimiz gücümüz yok keyiflerini bekleyeceğiz.

Bu 2 gün zarfında ben yürüyerek Opera şubesine birkaç kez gidip ürünümü elden alıp gelirdim herhalde. Şikayet de işe yaramıyor, hep aynı sorumsuzluk. Sorumsuzluk lideri Sürat Kargo insanların siniri bozmadan ne zaman gerçek kargoculuk yapmaya başlayacaksınız merak ediyorum. Böyle devam edin bir gün gelecek kargo taşıyacak müşteri bulamayacaksınız.

Nevsun 125 Okunma

Cevaplar

  • Nevsun05 Mart 2016

    Üç gündür sürünen kargomun bu akşamüzeri elime geçmesinde emekleri olan. Şikayetvar.com editörlerine, firmadan Yasemin hanıma beni bu azaptan kurtardıkları için teşekkürlerimi bildiririm. Bir kargo firmasının görevi kendisine emanet edilenleri zamanında ve sağlam bir şekilde alıcısına teslim etmek, yöneticilerin görevi ise; bir yerde aksayan bir birim varsa onun çözümünü bulmak, görevin aksatılmadan yerine getirilmesini sağlamak olmalıdır. Yönetimin şubeleri ile ilgilenmeksizin halkla ilişkiler biriminin çözümüne bel bağlaması işin kolayına kaçmak ve asıl sorunu ise halı altına süpürmektir. Müşterilerinize ciddi sıkıntılar verseniz de asıl zararı kendinize ve firmanıza veriyorsunuz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Mart 2016

    Sayın Nevsun E., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön