Sürat Kargo Teslimat Yapılmıyor.

Erdal A. |

Kargo takip numaralı gönderinin adresinde yanlışlık bulunmaktadır. Doğru adres aşağıda ki gibidir. Aşağıda ki adrese gönderilmesi gereken kargo Çiğiltepe şubesine gönderilmiştir. Çiğiltepe şubesiyle görüştüğümde adresi verdiğimde ise buraya Kale şubesinin baktığı bilgisi verildi. Kale şubesiyle görüştüğümde ise bu adrese hiçbir şekilde teslimat yapılamadığını, bu mahallede daha önce sıkıntı yaşadıklarını ve teslimat yapılamayacağını belirttiler. Alıcı kişi doktordur ve devlet hastanesinin karşısında oturmaktadır. Böyle bir problem yaşamalarının imkanı bulunmamaktadır. Eğer buraya teslimat yapılamıyorsa neden at dışı bilgisi kargo gönderilirken tarafımıza verilmiyor?

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal A.
  28 Ekim
  12:45

  Musterihizmetleri@suratkargo.com.tr adresine 12:16 saati itibariyle mail göndeirlmiştir. Herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır.

 • 28 Ekim
  12:44

  Sayın Erdal A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle