Sürat Kargo Teslimat Yapamıyor!

Gamze K. |

11.09.2014 tarihinde bana gelen SMS'te kargomun 13.09.2014 tarihinde teslim edileceği kargo hareketlerini internet sitesinden takip edeceğim bilgisi verilmiştir. Fakat bana gelecek olan kargo iş adresimi içermekteydi hafta sonları çalışmadığım için Barbaros şubesini arayarak evime yakın bir şubeye kargomun gönderilmesini rica ettim. Talebiniz alınmıştır denildi.

Cumartesi sabahı internet sitesine baktım ve kargomun Gültepe şubesinde olduğunu gördüm müşteri hizmetlerini saat 09:30 arayarak kargomun acil olduğunu bana ulaşması gerektiğini belirterek bilgi verdim konuyla ilgileneceği ve bana geri dönüş yapılacağı kargomun bugün teslim edileceği söylendi.

Saat 15:00 ve bana geri dönüş olmadı.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  11:39

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

 • Gamze K.
  13 Eylül
  16:09

  Kesinlikle vermiş olduğunuz cevap çözüm odaklı değil beni mağdur ettiniz. Ben müşteri hizmetlerini saat 9:30 da aradım eğer samimi olunsaydı saat 09:30 dan bu saate kadar yani 16:00 ya kadar zaten kargom bana ulaştırılabilinirdi. Demek ki sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız üzgünüm ki bu kadarmış birdahi kargo taleplerimde sürat kargoyla çalışmayacağım. Üstüne basa basa acil olduğunu ilettiğim halde oyalandımö

 • Gamze K.
  13 Eylül
  16:00

  15.09.2014 tarihinde yapacağınız araştırma benim ne işime yarayacak peki ben cuma gününden beri bu kargonun bana ulaşması için uğraşıyorum özellikle acil dememe rağmen resmen beni bu saate kadar oyaladınz .

 • 13 Eylül
  15:38

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, ilk mesai günü olan 15.09.2014 tarihinde yapılacak araştırma sonucunda, müşterimize bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü