23 Şubat 2015

Sürat Kargo Teslimat Ve Personel Sorunu!

Bulunduğum Sakarya'nın Hendek ilçesinde şube olmadığı için buraya yakın olan Akyazı şubesine bağlı. Perşembe günü Sürat Kargo Akyazı şubesine ulaşan kargomuz öğleden sonra arandım. Dağıtıcı şu anda Hendek'te olduğunu gelip paketimi evimden 1 km uzaktaki D-100 kara yolundan geçeceğini gelip almam söylendi. Bende en azından sokağımızın bağlı olduğu caddeye getirebilirse alabileceğimi söylediğimde Şehir içine girmemem ya gelip alırsın ya da geri gider diye cevap aldım. Müşteri ile nasıl konuştuğunu ve kargonun kapıdan teslim olduğunu söylediğimde '' sen hayırdır '' diye sokak ağzı ile cevapla karşılaştım. Ne biçim konuşuyorsun dediğimde telefon suratıma kapatıldı, kargodan haber yok halen daha.

Berkay 121 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi23 Şubat 2015

    "Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"

  • Berkay22 Şubat 2015

    Sadece evde ben ayda en az 3- 4 kez kargo kullanıyorum. Diğer arkadaşlarla 10 u buluyor bu rakam. Gerçekten sıkıldık yani Seçme şansımız varsa seçmiyoruz açıkçası firmanizi bu nedenlerle Akyazı şubenizle çalışacagımız zaman. Yazın başka ildeyim kullanacagım zaman mutlaka firmanızı kullanıyorum orada çok memnunum. Son olayda. Aynı gün aynı ilden çıkan başka bir firmaya verilen kargo ertesi gün elime ulaştı. bir şey diyemiyorum gerçekten yazık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön