Sürat Kargo Teslimat Sorunu ve Müşteri Oyalama!

Ezgi Gül S. |

24.12.2014 tarihinde internetten sipariş verdim, gönderici ertesi gün bana kargoya verdiğini söyledi. Bugün tam 5 gün oldu kargo tarafıma ulaşmadı. Kendileri ile iletime geçmek istediğim zaman alıcı firma ve gönderici firmaya hiçbir şekilde ulaşamıyorum, günde defalarca aramama rağmen telefonlar açılmıyor.

Müşteri hizmetlerini aramak istediğim zaman 27.dakika beni oyalayıp tarafınıza geri dönüş yapacağız diye telefonu kapatıyorlar. Müşteri hizmetlerinden E.. bey beni N.. beye bağlayın dediğimde tamam diyip beni 11 dk bekletip sonra buyurun ben E..nasıl yardımcı olurum diye telefonu açıyor. Hem müşteriyi oyalayıp hem de ciddiyetsiz birde kargo ücreti istiyorlar.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ezgi Gül S.
  03 Ocak
  15:24

  Hiçbir gelişme olmadı 03.01.2015 Tarihinde yani bugün beni kuryeyi getiren arkadaş beni aradı teslimat için istemediğimi dile getirdiğim halde göndermişler üstelik tam 9 gün sonra bide kuryeniz geliyor adres neydi diye bana soruyorlar. Çözüm üretilme sıfır sadece aradılar ve şikayetimi sözle dile getirmemi istediler çözüm üretimi buysa eğer kesinlik ile onaylamadığım bir firma ve şikayetimi gereken yerlere en can alıcı şekilde ileteceğim.

 • 31 Aralık
  15:54

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü