Sürat Kargo Teslimat Problemi!

Sabiha S. |

Sürat Kargo Manisa sanayi şubesi saygısız bir şekilde gel kendin al deyip telefon suratımıza kapatılıyor. Önüne gelen insana sorup tanımadıklarına kargomu vermeye çalışıyorlar. Şubeyi aradığınızda ise gel kendin al deniliyor. Bu nasıl bir iş ahlakıdır kargo Yüzünden uğradığım zarara ne demeli tebrik ediyorum. Sürat Kargo hala bir çözüm bulamadı.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  09:05

  Sayın Sabiha S.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da kargomusterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle

 • Sabiha S.
  29 Haziran
  08:49

  Sürat Kargo Manisa sanayi şubesi saygız bir şekilde gel kendin al deyip telefon suratımıza kapatılıyor önüne gelen insana sorup tanımadıklarına kargomu vermeye çalışıyorlar Şb. Aradığınızda ise gel kendin al deniliyor bu nasıl bir iş ahlakıdır kargo Yüzünden uğradığım zarara ne demeli tebrik ediyorum Sürat Kargo hala bir çözüm bulamadınız