Sürat Kargo Teslimat Problemi.

Murat A. |

25/02/2015 tarihinde Cam Koza şirketinden almış olduğum ürün 27/02015 tarihinde kargoya veriliyor. Daha sonra şirketle görüştüğümde kargo 02/03/2015 tarihinde kargoyu çıktığını bildiriyor. Keşan şubenin telefonları hak getire. Müşteri temsilcilerine uzun bir uğraştan sonra bağlandığımda bugün teslim edileceği ama saat olarak hak getire.

Eşim evde hacı bekler gibi bekliyor. Bir ara dışarıya çıkıyor "Aha geldik yoktunuz" yazısı. Keşan şube Alo Alo tık yok. Müşteri temsilcileri " e beyefendi biz kaydınızı alalım" sonuç yok. Gelibolu'da şuben yok "Kardeş biz geldik ya da geliyoruz telefonla bilgi vermek o da yok " Kargo o da yok. Yani anlayacağınız mağdurum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  06 Mart
  23:37

  Evet dün yani 05.03.2015 kargo yetkilisi aradı "beyefendi konu ile ilgileneceğiz Gelibolu'ya Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri kargo var. Biz Keşan şube ile görüşüp Cuma günü kargonuzu göndereceğiz" demeleruine rağmen 06.03.2015 tarihi oldu kargo hala yok. Saat 17:30 oldu Sürat Kargo müşteri hizmetlerini arıyorum. Bey fendi konu ile ilgilenip hemen size dönüş yapılacak dendi saat şuan 23:36 hala bilgi veren yok. Kargonun ismi bence yavaş koyulmuş Sürat Kargo değil de " yavaş kargo " olması lazımdı

 • 05 Mart
  11:14

  "Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"