05 Ekim 2015

Sürat Kargo Teslimat Gecikmesi!.

Ea13c6b98920 no.lu kargomu bir türlü teslim edemediler.
29.092015 gününden beri devamlı her iş günü hem genel merkezi hem de Karamürsel şube ile konuştum. Eğer sabah aradıysa bugün kesin teslim edilecek denildi, yok öğleden sonra aradıysam yarın kesin teslim edilecek dendi her seferinde ama hiçbir şekilde teslim edilmedi.

Araç firmamıza geldi ama ismen sormamıza rağmen paketin şube olduğunu söylediler hemde 2 kez yaşandı bu.
05.10.2015 günü Karamürsel Şube Melek Hanım ı bizzat arayıp kargonun artık acil olduğunu bugün teslim etmezseniz bizzat gelip şubeden almak istediğimi söyledim. Kendisi 05.10.2015 günü kesinlikle teslim edileceğini şubeye gelmeme gerek olmadığı belirtti, yine gelmedi.

Serhat 61 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Ekim 2015

    Sayın Serhat E., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön