30 Mayıs 2015

Sürat Kargo Teslimat!

Zeytinburnu Sürat Kargo telsiz şubesini sabah 9' da aradım. Kargomun şubede olduğunu, saat 15.00 e kadar adresime teslim edeceklerini söylediler. Gelen olmadı. Şimdi arıyorum. Pazartesine kaldı. Aracımız yok dediler. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Kimse bakmıyor. Bekliyorum!

Polat 431 Okunma

Cevaplar

 • Polat 26 Haziran 2015

  Bana kimse bilgi vermedi. Burayada yalan yanlış bilgi yazmayın.

 • Polat 26 Haziran 2015

  Sürat Kargo tam bir fiyasko. Hiç kimse bu firmayı tercih etmesin.

 • Polat 01 Haziran 2015

  Satışı yapan n 11 com ve teslimatı yapan Sürat Kargo rezalet durumda. Kimse buralardan hizmet beklemesin. Parayı alıyorlar. Hizmet yok.

 • Polat 01 Haziran 2015

  Benim evim 3.katta. Bugün teslim etmeye gelen Sürat Kargo görevlisi ürünü teslim almak için apartmanın girişine gelmem gerektiğini söyledi. Evlere çıkmıyormuş teslimata. Ben pijama ile apartman girişine indim. Ürünü teslim aldım. Evime kendim taşıdım ürün. Ayrıca ürünün faturası ve garanti belgesi de gelmedi. Kısaca kargo firmasıda satışı yapan n 11 com internet siteside rezalet. Parayı aldılar. Fatura yok. Hizmet yok. Ne güzel memleket.

 • Sürat Kargo Temsilcisi01 Haziran 2015

  Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

 • Sürat Kargo Temsilcisi30 Mayıs 2015

  Sayın Yetkili; İlgili konuda, müşterimiz ilk mesai günü olan 01.06.2015 tarihinde yapılacak olan araştırma sonucunda bilgilendirilecektir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön