03 Nisan 2013

Sürat Kargo Teslimat!

Pendik temsilciliğinizden şikayetçiyiz. toplam 7 parçadan oluşan ve toplam ağırlığı 140 kg olan kargomuzu kata teslim etmeyi reddetmektedirler. Bugüne kadar böyle bir problem yaşamamıştık. son 2 seferdir sorun yaşıyoruz. 08502020202 nolu telefondan şikayette bulunduğumuzda ilgili personeliniz, pendik şubede tek personel olduğu ve yükümüzün ağır olmasından dolayı kata çıkartamadıklarını belirtmektedir.

Bu şekilde müşteri memnuniyetinden nasıl bahsedilebilir sürat kargo için. Bu şekilde kapıda teslim alacak isek kargo ile ürünleri niye taşıtalım, ambar ile taşıtırız, yine aynı hizmeti daha ucuza almış oluruz. Bu konuyu önemle çözüm bulunmasını ve tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Abdullah 626 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah09 Nisan 2013

    Sadece telefon açtılar konuyu incelediklerini belirttiler. Hala bir dönüş olmadı...Bu şekilde klasik cevaplar yazarak şikayeti askıya bırakamazsınız, çözülmüş gibi gösteremezsiniz. Şikayetimiz henüz çözülmedi.

  • Sürat Kargo Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön