04 Şubat 2016

Sürat Kargo Teslim Sorunu!

Şubatın 2'sinde N11.com sitesinden alışveriş yaptım. Hiçbir şubeniz ile telefonla iletişim kuramadığım için müşteri hizmetlerini arayıp zar zor bilgi aldım ve telefondaki hanımefendi kargonun bana bugün teslim edileceğini söyledi.

Kargo bugün sabah Karamürsel şubenize gelmesine rağmen güç bela 2 saat boyunca ısrarlı aramalarıma dayanamayan şube personeliniz tarafından açılan telefonda bugün Altınova günü olmadığı kargonun ancak cumartesi günü bana teslim edileceği söyleniyor.

İlçe ya da semt olarak bölüşüm yapmanız sizin probleminiz. Aldığım ürün için bu kadar beklemek zorunda değilim. Bu şekilde bir prosedür uyguluyorsanız da müşteriyi bu kadar çileden çıkartmadan önce bilgilendirme yapmak zorundasınız!

Ne kadar saygısız, ilgisiz ve personelleri kaba bir kurumsunuz ben bunu anlamıyorum. Kargonun parasını peşin ödememiş olsaydım anında kapımda idiniz.

Büşra 92 Okunma

Cevaplar

  • Büşra11 Mart 2016

    Burada otomatik cevap sistemi kullanıyor olmanız insanları şikayetlere geri dönüş yapıyorlar olarak aksettiriliyor. Bir halta yaramayan bir firmasınız.

  • Sürat Kargo Temsilcisi04 Şubat 2016

    Sayın Büşra R., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön