14 Ekim 2016

Sürat Kargo Teslim Etmeye Çıkmadıkları Kargoya Adresi Bulamadık Bugün Teslim Edemeyeceğiz Diyorlar.

Sürat Kargo Antakya Defne şubesi teslim etmeye çıkarmadığı kargoya, adresinizi bulamadık diye arayıp; gidin şubeden alın hikayesi okuyor. Saat 10-11 arası kamyondan inen kargoyu saat 12.00 civarı adresinizi bulamadık diye arayarak adrese teslim ürünü şubeden alabileceğimizi iletiyorlar. İstanbul genel müdürlüğü aynı gün saat 12.40 da arayıp bu kargo ne zaman indi, araca ne zaman yüklendi, dağıtım ne zaman bitti ne zaman geri dönüp teslim edemedikleri kargoları şubeye indirdiler diye sorduğumda konuyla ilgileniyoruz kargonuz teslim edilecek dendi. Saat 16.00 da tekrar aradım. Kargonun gelmediğini ilettim dağıtıma çıkardıklarını söylediler. Saat 18.20 kargo yok. İstanbul mesai saati dışı diye cevap vermiyor.
Sürat Kargo'nun süratli kargo teslimi şube kapısında beklerseniz belki gerçekleşir diye düşündürüyorlar.

Bülent 166 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 17 Ekim 2016

    Sürat kargodan hiçbir iletişim telefonu almadığım halde sanki kargomu şikayetvar firması teslim ediyormuş gibi ilgilendiler. Kargomun dağıtıma çıktığını teslim edileceği zamanı Şikayetvar iletti. (kargo firmasını merkez müd. 1.ve 2 gün toplam 3 kez aramamama ve şikayetime rağmen hiç arama zahmetine katlanmadılar.) Teşekkürlerimi şikayetvar a yapıyorum.

  • Bülent 14 Ekim 2016

    Konuyla alakalı Şikayetvar sistesinden Mehtap hm. Şahsen telefonla arayıp konuyla ilgilendiklerini ilettip konuyu bir kez'de benden dinledi. İlgilerinden dolayı Mehtap hm a teşekkür ediyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın Bülent K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön