Sürat Kargo Teslim Edilmeyen Kargom!

Oğuzhan K. |

2 Şubat salı günü Gayrettepe' den 1. Levent'e (yani taksi ile 10 TL yazmayacak mesafeye) gönderilmiş olan kargom çarşamba günü Etiler şubesine ulaşır. O günden beri Etiler şubeyi sürekli aradım, ya meşgul ya da cevap vermiyorlar. Çağrı merkezinden şikayet oluşturdum. Perşembe günü oldu mesai bitiyor, kargo hala yok.

Bir cep numarası verdiler şubenin diye, dalga geçer gibi, oda çağrı merkezine yönlendirilmiş. En sonunda cuma günü şubeye gidip kendim aldım, ne bir özür dilendi ne de sonra irtibat kuruldu. Üstüne ogün yediğim yağmurla hasta oldum. Bugüne kadar çok şükür ki hiç çalışmamışım bu kargoyla, Allah kimseyi elinize düşürmesin.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  12:52

  Sayın Oğuzhan K.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle