12 Mart 2016

Sürat Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

Sürat Kargo Bosna şubesinde bulunan ve dağıtıma çıkacak kargom 3 gündür elime ulaşmadı. 3 gündür şube telefonlarına bakmıyor. Ulaşamadığım için müşteri hizmetlerinden sorgulamak zorunda kaldım. Bugün tekrar müşteri hizmetlerinden aldığım bilgi ile teslim almış göstermişler.
Şube sonunda telefonu açtı bugün ve bu isme kargomuz yok dedi. Ben de teslim etmiş gösteriyorsunuz deyince tekrar araştırıp yanlışlık olmuş dediler. Lakayt davranışları karşısında şok oldum. Bugün de getiremeyiz ancak pazartesi dediler. Üst mercilere duyurulur.

Nur 79 Okunma

Cevaplar

  • Nur12 Mart 2016

    Buraya cevap yazmanızla problemi çözmüş gibi mi görünüyorsunuz. Şube ürünü pazartesi teslim edeceğini zaten belirtti. Siz bu şikayetimi cidiye alsanız sorun bugün çözülmesi gerekirdi. Pazartesiye kaldıktan sonra zaten bir anlamı kalmadı.

  • Sürat Kargo Temsilcisi12 Mart 2016

    Sayın Nur T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön