Sürat Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

Nur Tongarlak O. |

Sürat Kargo Bosna şubesinde bulunan ve dağıtıma çıkacak kargom 3 gündür elime ulaşmadı. 3 gündür şube telefonlarına bakmıyor. Ulaşamadığım için müşteri hizmetlerinden sorgulamak zorunda kaldım. Bugün tekrar müşteri hizmetlerinden aldığım bilgi ile teslim almış göstermişler.
Şube sonunda telefonu açtı bugün ve bu isme kargomuz yok dedi. Ben de teslim etmiş gösteriyorsunuz deyince tekrar araştırıp yanlışlık olmuş dediler. Lakayt davranışları karşısında şok oldum. Bugün de getiremeyiz ancak pazartesi dediler. Üst mercilere duyurulur.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nur Tongarlak O.
  12 Mart
  17:20

  Buraya cevap yazmanızla problemi çözmüş gibi mi görünüyorsunuz. Şube ürünü pazartesi teslim edeceğini zaten belirtti. Siz bu şikayetimi cidiye alsanız sorun bugün çözülmesi gerekirdi. Pazartesiye kaldıktan sonra zaten bir anlamı kalmadı.

 • 12 Mart
  12:51

  Sayın Nur T.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle