28 Mart 2016

Sürat Kargo Telefonları Açmama Konusunda Gayet Başarılı!

Başlıkta da belirttiğim gibi Sürat Kargo'nun telefonlarına ulaşamıyorum, üstelik cep numarasına mesaj atmama rağmen. Beni bu yüzden Ankara'da birgün daha beklemek zorunda bıraktılar. Üstelik telefonu aradığım zaman meşgule atar hale geldiler. Bu kadar aymaz bir firma daha görmedim.

İzmir'e gidince ilk işim Sürat Kargo ile yaptığımız anlaşmayı fesih etmek olacak. Şubeyi Google'da arattım zaman herkeste aynı şikayeti gördüm. Bu yüzden sonuna kadar uğraşacağım.
Yapracık Mobil şubenin hesabını soracağım.

Gökhan 94 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi28 Mart 2016

    Sayın Gökhan M., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön