Sürat Kargo Telefonlar Açılmıyor, Kargom Teslim Edilmiyor!

Özge S. |

Gaziantep'te bir işletmemiz var il dışından sürekli ürün alıyor ve ürün gönderimi sağlıyoruz. 2. kez Sürat Kargo'dan ürün gelecek bize ilkinde de bir sürü sorun çıkartmışlar. Kargom teslim edileli 5 gün olmuş Ankara'dan verildi normalde teslimatın ertesi günü elimde olması gerekirken 5 gündür ürünüm gelmedi.

O şubeyi arıyorum bizden diğerine yönlendirildi diyor numara veriyor ötekini arıyorum diğer şubede diyor. Zaten şubeye ulaşmak ayrı bir dert müşteri hizmetlerini zoraki düşürdüm teslimatı yapılacak size geriş dönüş yapacağız dediler dönende yok. 1,5 saat telefonda kaldım artık biri açar diye diye kimseye bağlanamadım bu şekilde aralıklarla aramama rağmen ne yapacağım bilemiyorum.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge S.
  12 Mayıs
  18:19

  görüşüldü lakin hala kargom teslim edilmedi arıyorlar yeriniz nerede tarif ediyorum tamam getiriyoruz diyorlar yok yerimiz o kadar karışık olsa anlıycam bulamamalarını ana cadde üzeri 5 farklı kargo ambarlar buluyor bu defada sanırım bahaneleri bu yeri bulamıyoruz bu saat oldu hala kargom yok bu kadar sorumsuzluk görmedim

 • 12 Mayıs
  10:54

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü