Sürat Kargo Tarih Değiştirip Yanlış Bilgiler Verme.

Mevlüde D. |

05.01.2016 sisteme giriş tarihi olan kargom yanlış şubede gerekçesiyle doğru şubeye yönlendirdiğini belirtti. 08.01.16 da arayıp kargom nerede diye soruyorum kargoyu yönlendirdik diyorlar. Diğer şubeyi arıyorum bizde kargonuz yok diyor. Tekrar yanlış giden şubeyi arıyorum 10 dk görüşme sonunda kargom neredeyse ben gidip alacağım dedim. ISrarla kargonuz yönlendirildi denilmesine rağmen sonuç olarak kargom hiç yönlendirilmemiş üstüne üstlük sistemde tarihini değiştirip bana kargonuz zaten bugün gelmiş denildi. Bir firma bu kadar kötü olabilir ancak, yanlış şubede ise benim adres hatam olabilir peki iki gün üst üste yalan yanlış bilgiler vermek kabul edilebilir değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  13:46

  Sayın Mevlüde D.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle