Osman G. Teşekkür Mesajı

Şikayetimle ilgili bana dönüş yaparak yardımcı olan Müşteri İlişkileri Görevlisi Feyza Oğlakçı\'ya yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

Sürat Kargo Sürekli Meşgul Olan Telefonlar!

Osman G. |

Sürat Kargo Sivas Kızılırmak şubesine telefonla bir türlü ulaşılamıyor. 1 saatten fazla aramama rağmen sürekli meşgul çalıyor. Daha sonra internette yazan adrese göre gittiğimde ise adresin yanlış olduğunu öğrendim. 1 saatlik aramanın ardından kargo şubesini buldum. Sırada hiç kimse olmamasına rağmen oradaki hiçbir görevli benimle ilgilenmedi. 10 dk kadar bekledikten sonra istemeyerekte olsa ne istediğimi sordular. Telefonların neden sürekli meşgul çaldığını sordum. Çok yoğun olduğundan meşgul çaldığını söylediler fakat ben orada 10 dk kadar bekledim ama bir kere bile telefon çalmadı. Bilinçli bir şekilde telefonların kapatıldığını düşünüyorum.

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman G.
  25 Mayıs
  12:22

  Ürün iadesi dolayısıyla mecbur sürat kargoyla çalışmak zorunda kaldım. İnternet üzerinden kurye talep ettim. 4 gün boyunca telefonla şubeye ulaşmak için uğraşıyorum ama bunun imkansız olduğunun farkındayım. Bir önceki şikayetimde bana yardımcı olan Feyza Hanım da bu konuda çaresiz kaldı sanırım. Çünkü 5 gün geçmesine rağmen hiçbir şekilde kurye çağıramadım. Ürünün iade günü geçecek ama ben hala kargomu gönderemedim. Denemek için MNG kargonun iki şubesinin telefonunu aradık, ikisi de ilk aramamızda cevap verdi. Sürat kargonun şubesi de 10 gündür telefonlara cevap vermiyor. Bundan sonra Feyza Hanım değil Cumhurbaşkanı gelse yine kullanmam kullandırmam Sürat Kargoyu.

 • Osman G.
  25 Mayıs
  12:22

  Ürün iadesi dolayısıyla mecbur sürat kargoyla çalışmak zorunda kaldım. İnternet üzerinden kurye talep ettim. 4 gün boyunca telefonla şubeye ulaşmak için uğraşıyorum ama bunun imkansız olduğunun farkındayım. Bir önceki şikayetimde bana yardımcı olan Feyza Hanım da bu konuda çaresiz kaldı sanırım. Çünkü 5 gün geçmesine rağmen hiçbir şekilde kurye çağıramadım. Ürünün iade günü geçecek ama ben hala kargomu gönderemedim. Denemek için MNG kargonun iki şubesinin telefonunu aradık, ikisi de ilk aramamızda cevap verdi. Sürat kargonun şubesi de 10 gündür telefonlara cevap vermiyor. Bundan sonra Feyza Hanım değil Cumhurbaşkanı gelse yine kullanmam kulandırmam Sürat Kargoyu.

 • Osman G.
  19 Mayıs
  16:05

  Şikayetimle ilgili bana dönüş yaparak yardımcı olan Müşteri İlişkileri Görevlisi Feyza Oğlakçı\'ya yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

 • Osman G.
  19 Mayıs
  09:17

  Yetkililerin bana telefonda söylediği kargomun dün bana kesinlikle ulaşacağıydı. Ama şuan kargodan hiçbir haber yok ve bana ulaşmadı. Bundan sonra sadece ben değil çevremdeki insanların da sürat kargoyu kullanmaması için elimden gelen her şeyi yapacağıma emin olabilirsiniz...

 • 18 Mayıs
  17:22

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü