Ömer İ. Teşekkür Mesajı

Beni arayıp sorunumla ilgilenen Sürat Kargo yetkilisi Fatih Cesur Bey'e teşekkürler.

Sürat Kargo Sürekli Aynı Hatalar!

Ömer İ. |

Takip numaralı gönderimiz 18/06/2015 tarihindeki 4 kolinin 3'ü teslim edildi biri hala aktarmada, son 2 haftadır bu sorumsuzluk devam ediyor, aktarmadaki ürün pazartesi günü teslim edileceği söyleniyor, pazartesi teslim edilmesi durumunda ürünün bedelini istiyoruz, sürekli aynı hatalar tekrar ediyor, fatura bedeli 754 TL'dir. (kapıda ödeme gönderilmiştir).

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer İ.
  22 Aralık
  16:19

  Beni arayıp sorunumla ilgilenen Sürat Kargo yetkilisi Fatih Cesur Bey'e teşekkürler.

 • Ömer İ.
  01 Temmuz
  08:42

  25 Haziran perşembe günü Manavgat bayimize göndermiş olduğumuz ürünü 30/06/2015 tarihinde yeni teslim etmeye çalışan Manavgat şubesi çekinmeden birde bayi malzemeyi teslim almıyor diye yazı geçiyor 5 günlük kargoyu bayi niye teslim alsın, 1 değil 2 değil çocuk oyuncağımı bu işlerini yapacaklarsa adam gibi yapsınlar sonra bu ülkede işsizlik var diye bangır bangır bağırıyorlar, işsizlik yok çalışacak adam gibi adam yok, fatura bedelini iade olarak istiyorum.

 • 22 Haziran
  09:15

  Sayın Ömer I.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da kargomusterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle