Sürat Kargo Suratsiz Kargo!

Mahmut E. |

Kargom gün içerisinde Şubeye ulaştı. (11:40) Montaj randevusu alınmış kargom nedense teslim edilmedi. 3 kez şubeyi aradım telefonlarıma cevap verecek kimse yok galiba. Bir saat sonra Çağrı Merkezini arayıp, bayana Hasköy şubesindeki arkadaşlarınızın başına iş geldi herhalde sallamıyorlar dedim. Şubeye bildirim notları alındı, telefonla sizi arayıp görüşecekler bugün teslimat yapılır dendi. (Daha önce çok sefer kargo işim olduğu için Sürat Kargo'da bu sözler inandırıcı gelmedi)

Daha önce benzer durumları yaşadığım için tiksintim artıyor. Türkiye'nin açık ara en kötü kargo firması. Bana herhangi biri mail atmasın, aramasın. Önce kargo hizmetinizi düzeltin...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut E.
  31 Aralık
  14:43

  Saat 14:43 Kargo hala yok. (Güya) surat kargo genel mudurlukten sabah 09:00 da ilgilendiler. :)

 • Mahmut E.
  31 Aralık
  12:06

  Geri dönüş yapıldı. Bende kendilerine ilk şunu söyledim, kargom hala gelmedi neden aradınız beni? Görüşme sonrası yaklaşık 4 saat geçti, kargo hala yok.

 • 31 Aralık
  09:26

  Sayın Mahmut E.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle