Sürat Kargo Şubeler Adrese Teslimat Yapmıyor

Serkan T. |

Eskişehir'den tarafıma gönderilmiş olan kargo 18 Kasım tarihinde teslim edilmesi gerekirken an itibariyle tarafıma ulaşmış değil. Göndericiyi arayarak aldığım bilgiler ışığında kargomun nerede olduğunu sormak istediğimde, Cevizlidere Sürat Kargo şubesini aradım ancak 30 dk boyunca defalarca aramama rağmen telefonlara cevap vermediler. Kargo takip numarasına göre internetten edindiğim bilgiye göre kargomuz alakasız bir isme teslim edilmiş görünüyor. Yine göndericinin sorgulamasıyla önce bu bilgiyi veren Sürat Kargo ikinci aramada yerimde olmadığım için teslim edilemedi bilgisi vermiş ki bu tamamen yalan kamera kayıtlarıyla.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  17:21

  Sayın Serkan T.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle