28 Haziran 2016

Sürat Kargo Şubede Olmasına Rağmen 4 Gündür Elime Geçmedi!

N11.com üzerinden 22.06.2016 tarihinde verdiğim sipariş, 23.06.2016 tarihinde kargoya verildi. Bursa Mobil şubesine ulaşan paket, aradan 4 gün geçmesine rağmen elime geçmedi. Bursa Mobil şubesini 2 gün boyunca aramama rağmen kimse telefonlarımı açmadı.

Bende dayanamayıp müşteri hizmetlerini aramama rağmen orada da yardımcı olmadılar. Yardımcı olmaya çalışan bayan, yeri geldi yanında ki kişiye kendi sorunlarından bahsetti, yeri geldi sesi kapatarak farklı şeylerle meşgul oldu. Bursa Mobil Şubesine ulaşmaya çalışıyorum diyerek beni 5 dk, toplamda 15 dakika hatta tuttu, bende çözüm bulamayacaklarını anlayarak telefonu kapattım.

Nuri 130 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi28 Haziran 2016

    Sayın Nuri Tolga Y., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön