17 Eylül 2013

Sürat Kargo Şubede Görünen Paketin Teslimatı Yapılmıyor!

Geçen hafta bir alışveriş sitesinden vermiş olduğum siparişte adres bilgisi olarak belirttiğim adres, internet üzerinden kontrol ettiğimde farklı bir adrese teslim edilecek olarak görünüyor.Ve kargom sabah 9' dan beri şubede görünmesine rağmen teslim edilmedi. Adresim yanlışsa düzeltmek için Samanyolu Şubesinin telefonunu arıyorum ancak yaklaşık 6 saattir sürekli meşgul.

Bir kargo şubesine ulaşmak bu kadar zor mu olmalı? Paketim farklı bir adrese mi teslim edilecek?

Ayşegül 54 Okunma

Cevaplar

 • Ayşegül18 Eylül 2013

  şikayetime kesinlikle çözü üretmiyorlar, kimseye tavsiy etmiyorum.

 • Ayşegül18 Eylül 2013

  Sürat kargo ile ilgili yazdığım 2015662 no.lu şikayetime, "Müşteri Aranarak bilgi verilmiştir."şeklinde bir cevap verilmiş. 1 kez aranıp problemin konusu hakkında bilgi sahibi oldular ancak, problemin çözümüne yönelik bir aksiyon almadılar. Kargom hala yanlış şubede olarak görünüyor ve akibetinin ne olacağı konusunda bir bilgim yok. Sürat Kargoya kesinlikle telefon ile ulaşamıyorum, maillerime olumlu bir dönüş yapılmıyor. Bir daha bu kargo firması ile asla çalışmayacağım ve yakınımdaki herkesi de çalışmaması için uyaracağım.

 • Ayşegül17 Eylül 2013

  Merhaba, Problemimin sonucu konusunda bir bilgi almadım. Arayıp yalnızca konunun ne olduğu soruldu bana, ama kargom hala kayıp.

 • Sürat Kargo Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön