18 Haziran 2016

Sürat Kargo Şube Sorumsuzluğu!

İnternetten aldığım bir ürünü iade etmek için kargonun geldiği Tümsan Sürat Kargo şubesini aradım. Kendilerine evimden kolinin alınmasını talep ettim lakin şubede ki çok bilmiş arkadaşlar ürünü internetten aldığım için kargo almaya eve gelemeyeceklerini benim teslim etmem gerektiğini söylediler.

Bunun üzerine Sürat Kargo müşteri hizmetlerini aradım ve hem şikayet kaydı hem de kargonun alınması için kayıt oluşturdum. Lakin kimse almaya gelmedi! Bunun üzerine saat 19:30'da şubeyi tekrar aradığım da telefonda ki şahıs arkadaşlarının yoğunluktan dolayı veya unuttuklarını yarın sabah aldırabileceğini belirtti! Bilen bilir internetten geri iade edilen kargoların süresi var ve yarın cumartesi dolayısıyla alınsa bile teslim belki pazartesi olacak! Ciddiyetten uzak bu firmayı seçmemin sebebi ise ürünün gönderildiği firma olmasıydı. İlk kez bir gönderi yaptım ve bundan sonra yapmayacağım bilginize.

Selçuk 253 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk 22 Haziran 2016

  Hayatımda bu kadar rahat ve sorumsuz bir firma görmedim. Gerek müşteri hizmetleri gerekse şube personeli ilgisiz ve umarsız. Üzerlerinde hakkım var ve helal etmiyorum!

 • Selçuk 20 Haziran 2016

  cumartesi günü tümsan şubeyi aradım. Orada ki elemana cumartesi geleceklerini neden gelmediklerini sorduğumda abi kapatıyoruz arkadaşlar dışarı çıkmadı gibi bir laubali saçma bir cevap aldım. Allah düşürmesin Sürat Kargo'ya bir daha.

 • Selçuk 18 Haziran 2016

  Müşteri hizmetlerinden arayan arkadaş açılan kaydıma ulaşamadığını çünkü ismimin yanlış yazıldığını söyledi. Yani tamamen komedi bir kargo firmasi. Bu da ders oldu!

 • Sürat Kargo Temsilcisi18 Haziran 2016

  Sayın Selçuk T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön