Sürat Kargo Şube Sorumsuzluğu!

Selçuk T. |

İnternetten aldığım bir ürünü iade etmek için kargonun geldiği Tümsan Sürat Kargo şubesini aradım. Kendilerine evimden kolinin alınmasını talep ettim lakin şubede ki çok bilmiş arkadaşlar ürünü internetten aldığım için kargo almaya eve gelemeyeceklerini benim teslim etmem gerektiğini söylediler.

Bunun üzerine Sürat Kargo müşteri hizmetlerini aradım ve hem şikayet kaydı hem de kargonun alınması için kayıt oluşturdum. Lakin kimse almaya gelmedi! Bunun üzerine saat 19:30'da şubeyi tekrar aradığım da telefonda ki şahıs arkadaşlarının yoğunluktan dolayı veya unuttuklarını yarın sabah aldırabileceğini belirtti! Bilen bilir internetten geri iade edilen kargoların süresi var ve yarın cumartesi dolayısıyla alınsa bile teslim belki pazartesi olacak! Ciddiyetten uzak bu firmayı seçmemin sebebi ise ürünün gönderildiği firma olmasıydı. İlk kez bir gönderi yaptım ve bundan sonra yapmayacağım bilginize.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk T.
  22 Haziran
  07:57

  Hayatımda bu kadar rahat ve sorumsuz bir firma görmedim. Gerek müşteri hizmetleri gerekse şube personeli ilgisiz ve umarsız. Üzerlerinde hakkım var ve helal etmiyorum!

 • Selçuk T.
  20 Haziran
  12:36

  cumartesi günü tümsan şubeyi aradım. Orada ki elemana cumartesi geleceklerini neden gelmediklerini sorduğumda abi kapatıyoruz arkadaşlar dışarı çıkmadı gibi bir laubali saçma bir cevap aldım. Allah düşürmesin Sürat Kargo'ya bir daha.

 • Selçuk T.
  18 Haziran
  12:14

  Müşteri hizmetlerinden arayan arkadaş açılan kaydıma ulaşamadığını çünkü ismimin yanlış yazıldığını söyledi. Yani tamamen komedi bir kargo firmasi. Bu da ders oldu!

 • 18 Haziran
  12:04

  Sayın Selçuk T.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle