29 Ağustos 2013

Sürat Kargo Şube Çalışanı Telefonda Tersleyerek Konuşuyor!

Sürat Kargo ile kapıdan teslim ederek bir paket gönderdim. Kargo takip numarasını ertesi gün Zeytinburnu Telsiz mahallesindeki şubeyi arayarak öğrenebileceğim söylendi. Ben de ertesi gün aradım ve kargo takip numarasını istedim, telefonda ki kişi bana " gelip adresinizden kargonuzu aldık daha ne istiyorsunuz. Bir de kargo takip numarasını bulmak için uğraşamayız, işimiz bu değil" dedi.

Böyle bir konuşma böyle bir çalışma olabilir mi? Zaten adresten almak için de 3 defa telefon açtım çocuğum var paketi getiremiyorum diye rica minnet ettim de geldiler. Bir de bana söyledikleri cevap bu üstüne.

Mine 60 Okunma

Cevaplar

  • Mine 01 Eylül 2013

    şikayetim üzerine sürat kargo genel merkezinden arandım, çok nazik ve kibar konuştular, şube çalışanlarına eğitim verilebileceğini söylediler. umarım şubeleri daha düzgün çalışır ve müşterileriyle nasıl konuşulması gerektiğini öğrenir.

  • Sürat Kargo Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön