Sürat Kargo Sorunlarımız Hakkında!

İlknur G. |

12.03.2016 tarihinde vermiş olduğum sipariş sipariş 14.03.2016 kargoya verildi. 16.02.2016 bu yana kuryede gözükmektedir. Şube telefonlara cevap vermiyor. Çağrı merkezi kuryede olduğunu söylemektedir. Mağaza ise ulaşamadığını tarafıma ulaşacağını söylemektedir.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlknur G.
  19 Mart
  13:17

  12.03.2016 tarihinde vermiş olduğum sipariş 14.03.2016 tarihinden bu yana kargoda gözükmektedir. 18.03.2016 oldu hala ortada kargo yok kuryeye zimmetlenen 3 gündür bu kadar kısa mesafeye nasıl getiremez anlayamıyorum. Şube telefonlara cevap vermiyor. Çağrı merkezi desen defalarca aramaya rağmen ilettik geri dönüş yapılacağının kısa sürede kargonun ulaşacağı bilgisi verildi. Bu ikinci oldu sürat kargoya kesinliklikte çalışılmayacak bir firma! ! !

 • İlknur G.
  18 Mart
  17:02

  Rezillikten başka bir şey değil bu bu kadar aramaya hala kımsenın cevap verdiği yok!

 • İlknur G.
  18 Mart
  14:07

  3 gündür tarafıma solenen bilgiler aynı bı an önce kargo tarafıma ulaşsınn artıkkk! ! ! ! ! ! ! !

 • İlknur G.
  18 Mart
  13:58

  Hala tarafıma geri dönüş yapan çağrı merkezi aynı şeyleri soleyıp duruyor. Şube desen telefonları açmıyor. Kargo nerede bellı değil bu kadar yakın mesafede 3 gündür nasıl kuryede! ! ! ! ! ! Sürat kargoyla kesınlıkle çalışılmaz.! !

 • İlknur G.
  17 Mart
  17:47

  Tarafıma hala geri dönüş yapan olmadı şube telefonlara cevap vermiyor. Çağrı merkezı ilettiğini söylüyor. Bu kadar yakın bir yerde iken kurye nasıl getıremıyor.! ! ! ! ! ! !

 • 17 Mart
  13:21

  Sayın İLKNUR G.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle