Ayşegül D. Teşekkür Mesajı

Şikayetim kısa süre içinde gerekli yerlere ulaştığı için memnunum.
İlginize teşekkürler.

Sürat Kargo Sorumlulardan Bizzat Özür, Yetkililerden Yaptırım Bekliyorum!

Ayşegül D. |

18.03.16 cuma günü Ankara Sürat Kargo Kazımkarabekir şubesinden kargomu vermek için, on dakika boyunca gayri resmi bir (şubenin telefonundan iş dışı bir görüşme) telefon görüşmesi yüzünden bekletildim. Bana verilen sözde "kargo kabul fişi" ektedir.

21.03.16 pazartesi günü kargo hakkında bilgi almak için şubeyi aradım, görüştüğüm kişi aynı kadındı. Kargo hakkında bana hiçbir bilgi vermediği gibi "müşteri geldi" bahanesiyle telefonu kapatmak istedi "beni yarım saat sonra arayın" dedi. Reddedip kapatmadım, derdimi anlatmaya çalışırken "bir saniye" diyerek beni telefonda bekletti, bu sırada başka bir telefonda yine iş dışı bir telefon görüşmesi yaptığını duydum (ben telefonda beklerken).

Bunu ne hakla yaptığını sorduğumda "ameliyat olan bir yakınından" bahsetti. Bunun beni bekletmesi için geçerli bahane olmadığını söyledim, telefonu yüzüme kapattı. T** isimli bu çalışandan şikayetçiyim.

Etiketler :

Geç Teslim Alma Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül D.
  22 Mart
  14:33

  Gerek çağrı merkezinizden, gerekse şikayetvar kanalından ilettiğim memnuniyetsizliğimi dikkate alıp, kısa süre içinde beni konu hakkında bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Umarım hiç kimse bu tarz bir davranışla karşılaşmaz.

 • Ayşegül D.
  22 Mart
  14:28

  Şikayetim kısa süre içinde gerekli yerlere ulaştığı için memnunum.
  İlginize teşekkürler.

 • 22 Mart
  09:22

  Sayın Ayşegül D. ,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle