22 Mart 2016

Sürat Kargo Sorumlulardan Bizzat Özür, Yetkililerden Yaptırım Bekliyorum!

18.03.16 cuma günü Ankara Sürat Kargo Kazımkarabekir şubesinden kargomu vermek için, on dakika boyunca gayri resmi bir (şubenin telefonundan iş dışı bir görüşme) telefon görüşmesi yüzünden bekletildim. Bana verilen sözde "kargo kabul fişi" ektedir.

21.03.16 pazartesi günü kargo hakkında bilgi almak için şubeyi aradım, görüştüğüm kişi aynı kadındı. Kargo hakkında bana hiçbir bilgi vermediği gibi "müşteri geldi" bahanesiyle telefonu kapatmak istedi "beni yarım saat sonra arayın" dedi. Reddedip kapatmadım, derdimi anlatmaya çalışırken "bir saniye" diyerek beni telefonda bekletti, bu sırada başka bir telefonda yine iş dışı bir telefon görüşmesi yaptığını duydum (ben telefonda beklerken).

Bunu ne hakla yaptığını sorduğumda "ameliyat olan bir yakınından" bahsetti. Bunun beni bekletmesi için geçerli bahane olmadığını söyledim, telefonu yüzüme kapattı. T** isimli bu çalışandan şikayetçiyim.

Ayşegül 86 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül 22 Mart 2016

    Gerek çağrı merkezinizden, gerekse şikayetvar kanalından ilettiğim memnuniyetsizliğimi dikkate alıp, kısa süre içinde beni konu hakkında bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Umarım hiç kimse bu tarz bir davranışla karşılaşmaz.

  • Ayşegül'in Teşekkür Mesajı22 Mart 2016

    Şikayetim kısa süre içinde gerekli yerlere ulaştığı için memnunum. İlginize teşekkürler.

  • Sürat Kargo Temsilcisi22 Mart 2016

    Sayın Ayşegül D. , Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön