Sürat Kargo Sistemsizlik ve İnsanı Çıldırtmak İçin Çabalayan Bir Firma...

Salih S. |

Birkaç gün önce internetten bir sipariş verdim gönderici kargo olarak bunları seçmiş. Bu sabah Konya Vatan şubesine geldiğini görünce hemen aradım. Dedim ki: 'Kargom sizin şubenize gelmiş. Evime ne zaman gelir? Bugün gelmeyecekse ben gelip şubeden alayım, kargoyu bugün kesinlikle almam lazım. ' Özellikle kaç kere söyledim 'Bugün gelmeyecekse ben oraya kadar gelir alırım kargoyu' diye. Adamlar yok şu an araca yüklendi bugün kesin gelir cart curt konuştu durdu. İçim rahat etmese de tamam dedim. Beklerim beklerim gelmez, şubeyi ararım ya hat meşgul ya çalar açmazlar. Sinir krizi geçirmeme ramak kala Sürat Kargo'nun ana telefonunu aradım. Bunlarda araca yüklenmemiş görünüyor ama öyle dedilerse araca yüklenmiştir. 19:30'a kadar dağıtım devam eder bekleyin gibi boş boş konuştu. Sonuç olarak kargom gelmedi ve yarın şehir dışına gidecektim ertelemek zorunda kaldım. Zarar üstüne zarar yani.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih S.
  23 Eylül
  16:30

  Sorunum Şikayetvar ekibinin yardımıyla çözüldü. Sürat Kargo ile iletişime geçerek Sürat Kargo ekibinin işini adam akıllı yapmasını sağladılar. Teşekkürler!

 • Salih S.
  23 Eylül
  11:50

  Kimsenin irtibata gectigide yok gelmedi hala subedende alamıyorum. Dün araca yuklendi demeselerdi veya getirselerdi şu an kafam rahat yolculuguma cikabilirdim. Ama sizin sorumsuzlugunuz yüzünden geç kalmama rağmen evde bos bos bekliyorum!

 • 23 Eylül
  09:15

  Sayın Salih S.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle

 • Salih S.
  22 Eylül
  20:33

  Ayrıca ne en ufak hakkım varsa helal ederim ne de bu işin peşini bırakırım sizi tercih edenleri uyarmak boynumun borcudur.