Sürat Kargo Şirketinin Ürünü 7 Gündür Teslim Edemeyişi!

Ceyda K. |

İnternetteki bir siteden aldığım ürün ertesi gün Sürat Kargoya teslim edilmesine rağmen tarafıma ulaşmadı. Defalarca müşteri hizmetlerini arayarak kayıt bıraktım. Müşteri temsilcilerinin söylediği tek şey yetkililere aktarıyorum. Bunun dışında bir çözüm sunamayan bu kötü kargo firmasından hiç memnun kalmadım. Ve maalesef üzülerek söylüyorum ki firmanın hiçbir hatası olmamasına rağmen ürünü iptal etmek durumunda kaldım. Benim firma sahiplerine tavsiyem bu kargo ile çalışmayın. Aksi halde kargo şirketinin sorumsuzluğu sebebi ile müşteri kaybı yaşamanız muhtemel olacaktır.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyda K.
  26 Şubat
  17:37

  7 gün sonra çok şükür ürünümü teslim alabildim. Şikayet var.com'a teşekkür ederim... . Aksi halde firma ilgilenmeyecekti sanırım. Ancak bu yazıdan sonra ilgilenebildiler.

 • 25 Şubat
  11:26

  Sayın Ceyda K.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle