Sürat Kargo Şirket Gelip Kargoyu Almıyor.

Barış Y. |

N11.com'dan alışveriş yaptım. İlk gelen ürün hasarlıydı. Siteden değişim numaramı aldım ve kargo şirketini aradım. Öncelikle, evden kargo alımı yapmadıklarını söylediler. Fakat gerek internet sitelerinden gerekse müşteri hizmetlerinden evden kargo alımı yapıldığını duyuruyorlar. Müşteri hizmetleri bölge müdürleriyle konuştu ve gelip kargomu neredeyse küfredercesine alıp elime herhangi bir belge bırakmadan gittiler. 2. defa gelen ürün de kırıktı. 30 Kasım Pazartesi günü alım talebi oluşturdum. Bugün 5 Aralık Cumartesi. Her gün arıyorum ve gün içerisinde gelip alacaklarını söylüyorlar ama asla gelmiyorlar. Müşteri hizmetlerini aradığım anda "ha şu ünlü kargo" deyip dalga geçiyorlar.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Aralık
  09:05

  Sayın Barış Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle