01 Kasım 2016

Sürat Kargo Saygısızlık Ve Lakaytlık!

İnternetten kapıda ödemeli aldığım ürünü adresime kadar getirdiler. Kredi kartımı uzattığımda pos cihazı taşımadıklarını kartla ödemeyi şubeden yapabileceğimi söyledi getiren kurye. Adresime yakın olduğu için kuryenin hemen ardından çıkıp şubeye gittim ki kendisi de çıkarken oraya gittiğini söylemesine rağmen bir saat boyunca şubede kargonun gelmesini bekledim. Ardından şubede bulunan bilgisayar başındaki vatandaş kuryeyi arayıp soyadımla dalga geçerek ve beni orada bulunan diğer insanların yanında rencide ederek kaba bir tavırla nerede olduğunu sordu.

Kendisine kapıda kartla ödeme yapıldığını reklamlarında söylemelerine rağmen neden kuryenin getirmediğini sorduğumda çocuk unutmuştur gibi saçma bir bahane üretti. Üstelik gelen kişi belki 40 yaşında biriydi. Nihayet kurye de şubeye geldiğinde yine dalga geçerek. ''Bey neden cihazı almadınız?'' diye sordu. Kuryenin verdiği cevap ''şarjı yoktu''!

Selda 210 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Selda A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön