29 Ağustos 2015

Sürat Kargo Saygısız, Tembel, İşe Yaramaz Çalışanlar!

Eskişehir'den İstanbul - Bahcelievler adresine kargo gönderildi. Sürat Kargo çalışanı kurye beni aradı, adresi bilmiyorum yolun karşısına gelin benden alın dedi.
Tabi önce orası benim bölgem değil dedi, ki web'de görüleceği gibi bunu herkese söylüyorlarmış. Kargoyu tabi ki de getirmedi keyfiliğinden ve telefonda kavga edici tonda konuştu.

Şikayet etmek için ofislerini aradım, cevap veren olmadı.
Ana merkezi aradım, bir şey yapamayacaklarını söylediler, bir bilgiye ulaşırsak sizi ararız dediler.
Nasıl olsa aramayacaksınız, internette aramadığınız yazıyor dedim. "Hayır beyefendi, ben size yardımcı olacağım, arıyoruz" dedi.

24 saat geçti tabi ki aramadı, aramayacaklar.

Alp 82 Okunma

Cevaplar

  • Alp29 Ağustos 2015

    Bir de herkese böyle cevap veriyorlar, sanki istedikleri formu doldurmamışım gibi. Ilk basta doldurdum zaten, herkes gostermelik sizde zaten. Komiksiniz sadece. Kargo falan beklemiyorum ümidi kestim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi29 Ağustos 2015

    Sayın Alp K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön