Gulhan Y. Teşekkür Mesajı

İlgisi için emel hanıma teşekkür ederim

Sürat Kargo Sarıgazi Şube Çalışanı Kaba!

Gulhan Y. |

03771f872*** no'lu kargo ile çocuk bezi ve ıslak mendil gönderdik. Teslim alan kişi paketin yırttık ve içerisinde gönderdiğimiz ürünlerden eksik olanlar olduğunu söyledi. Bende doğal olarak Sarıgazi Sürat Kargo şubesini aradım. Telefonu açan bayan kolinin içinden düşen olduğunu daha sonra teslim edeceklerini belirtti. Tamam teslim edeceksiniz yani dedim. Birden teslim edeceğiz ne yapacağız diye bir tepkide bulundu. Bende doğal olarak nereden bileyim aradım sordum dedim. Böyle saygısız bir çalışan hayatımda görmedim. Yok niye sinirleniyorsunuz diyor. Kardeşim önceki cümleni tekrarla aynı ses tonuyla diyince suratıma kapıyor teli. Yeminle orada olsam ağzının ortasına bir tane vururdum. Böyle insanlar nasıl burada çalışıyor anlamıyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gulhan Y.
  22 Eylül
  14:50

  İlgisi için emel hanıma teşekkür ederim

 • 22 Eylül
  14:25

  Sayın GULHAN Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle