08 Nisan 2015

Sürat Kargo Saatlerdir Hiçbir Şubeye Ulaşamıyor!

Sürat Kargo'dan internet üzerinde bir satış kanalından kredili kargo paketi satın aldım. Satın almaya aldım ama kullanmak ne mümkün, ne zaman ihtiyacımız olsa kurye çağırmak için ne bize yakın olan İzmir Üçyol şubesi ne İzmir Güzelyalı şubesine ne de Sürat Kargo müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz. Sabah saat 10:30'dan beri (şu an saat 13:30) tam 3 saat oldu ne bir şube telefonunu açtı ne de müşteri hizmetleri. Sevgili Sürat Kargo Şikayet yönetim sistemi şampiyonluğunuz ile övüneceğinize şubelerine söyleyin telefonlarını açsınlar!

Aykut 238 Okunma

Cevaplar

  • Aykut24 Nisan 2015

    Şikayetimi buraya yazdıktan sonra İstanbul'dan bir yetkili beni arayıp kargomu ilgili şubeden aldırdı. Şu an itibariyle gene kargo çağıramıyorum hiçbir taraf telefonunu açmıyor ben her kargo çağırmam gerektiğinde buraya şikayet mi açmam lazım ön ödemeli aldığım kargo parasının iadesini talep ediyorum çünkü kullanamıyorum. Böyle bir ciddiyetsizlik olamaz. Şimdi bu mesajın altına da gelip yukarıda yazan kalıp cevabı yapıştıracaklar sanmayın ki öyle bir ilgi alaka var bu firmaya inanmayın ve uzak durun arkadaşlar.

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Nisan 2015

    "Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön