05 Mart 2016

Sürat Kargo Saat 15:00'te İade Kargomuzu Almadılar!

İstanbul Şerifali Keap şubesine N11 alışveriş sitesinden gelen ürünü iade için kargoya gittik. Personeller normal şartlarda saat 15:00'e kadar almaları gereken kargoyu saat 14:00 civarında gitmemize rağmen ürünü almadılar. Ki çağrı merkezi temsilcileri 15:00'e kadar almaları hususunda bilgi veriyorlar.

Yetmezmiş gibi, personellerin argo konuşmaları, saygısız tavırları ve bağırarak konuşmaları da cabası. Eşimin üstüne yürüyüp, parmak sallayarak tahrik etmeye çalışarak saatin geç olduğunu ve evlerine gideceklerini söyleyerek tarafımıza yapılmaması gereken hareketler de bulunmuşlardır.

Ayrıca suratlar beş karış dükkan onlarınmış gibi havalar ve bu saygısız tipleri çalıştırmaları gerçekten firmanızı daha çok yükselmesine neden olacaktır. Okuyanlardan ricam internet alışverişlerinde bu firmaya 2 TL az vermek için tenezzül dahi etmeyin.

Ozlem 2.504 Okunma

Cevaplar

  • Ozlem16 Mart 2016

    Merhabalar, konu ile ilgili firmadan tarafıma herhangi bir dönüş olmamıştır. Tam olarak da beklediğim gibi. Personeller gibi baştaki yöneticilerde bu konuda çok ilgisiz hiç şaşırmadım. Bir de müşteri memnuniyeti için çağrı merkezi kurmuşlar. Hiçbir işe yaramadığı kesin. Sakın bu kargo ile gönderim yapmayınız.

  • Ozlem15 Mart 2016

    Merhabalar, konu ile ilgili firmadan tarafıma herhangi bir dönüş olmamıştır. Tam olarak da beklediğim gibi. Personeller gibi baştaki yöneticilerde bu konuda çok ilgisiz hiç şaşırmadım. Sakın bu kargo ile gönderim yapmayınız.

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Mart 2016

    Sayın Ozlem Ş., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön