Sürat Kargo Rakibine 7 Puan Fark Atmak Şöyle Dursun 7 Puan Gerisinden Bile Gelemeyecek Firma.

Nur Y. |

16 Eylül'de teslim olması gereken kargo hala elime ulaşmadı. Bunun için görüşmem gereken her yerle görüştüğümü düşünüyorum. Umarım bugünkü görüşmem ise yarar. Kargomun elime ulaşmamış olmasını bir kenara koyuyorum Ankara Pursaklar şubenizde yetkili kişi olarak tanıtan beyefendiyle gayet saygısız bir konuşma yapmak zorunda kaldım. Bana bir çözüm yolu bulması gerekirken nereye şikayet ederseniz edin tarzında tehditvari bir konuşma sanki ben muhabbet etmek için aramışım gibi muhabbet etmek için aradıysanız saat 5'ten sonra arayın sabaha kadar muhabbet edelim gibi saygısız bir konuşma yaptım. İşinizi düzgün yapamıyorsunuz çalışanlarınızı düzgün seçin.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nur Y.
  21 Eylül
  10:41

  Firma tarafından otomatik gönderilen bir cevap şikayetler bile dikkate alinmiyor müşteri memnuniyeti o kadar güzel düşünülüyor ki bu yüzden geri dönüş yok. Üstüne şubeden aranıp vermemis olduğum beyani vermis gibi lanse eden bir firma. Genel müdürlükle görüşüyorum konuyla ilgileneceklerini söyleyip hiç bir şey yapmayan firma

 • 19 Eylül
  15:25

  Sayın NUR Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle