06 Kasım 2015

Sürat Kargo Profesyonellik Kelimesi Burada Yok.

Ben bu şirket ile kargo gönderme gafletinde bulunmadım. Fakat şahsıma kargo gönderildi. Neyse müşteri hizmetlerine bağlanma umudu ile telefonda beklerken harcadığım dakikaların miktarını kanıtlarıyla göstersem utanır bu şirketi kapatırlardı.

Şişli'de şubelerden birkaç tanesi dışında hiç biri telefonu açmıyor. Açanlarda "Bizim elimizden gelen bir şey yok" tavrındalar. Kargomun ulaştığı (Feriköy) şubeyi 7 gündür arıyorum. Arada meşgul çalıyor. Demek ki telefon kullanıyorlar. Ama sadece kendi işlerine geldiği şekilde belli ki. Neyse uzun lafın kısası bugün 410 30 30 numaralı telefondaki arkadaş yakarışlarıma dayanamayıp beni şube ile görüştürdü. Bekliyoruz bakalım.

Cihan 27 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi06 Kasım 2015

    Sayın Cihan N., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön