05 Kasım 2015

Sürat Kargo Personelinin İlgisizliği!

Sürat Kargo kadar ilgisiz, işini yapamayan sorunlu bir firma görmedim. Sizinle iş yapacağıma size ödediğim rakamın 10 katını başka bir firmaya öder onlarla çalışırım. Çağrı merkezi yarım saatten aşağı bekletme yapmıyor! Şube telefonu açmıyor kargo kaybediyor. Kargomu başka adrese kişiye teslim ediyor.

Kurye istiyorum yarın gelir diyor, işi gücü bırakıp bekliyorum neymiş çok yoğun bugün gelemezmiş siz getirin diyor. Madem ben getireceğim niye böyle bir hizmet veriyorsunuz! Sözde çok yoğun çalışıyorlarmış kardeşim benim ki iş değil mi benim ki para değil mi bu ne rahatlık yoğunuz deyip arkasına sığınıyorsunuz! Size ulaşmak için harcadığım dakikalar, verilen kargo ücreti hepsine yazık.

Funda 71 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Kasım 2015

    Sayın Funda H., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön